| Robertutzuu a întrebat:

Sal imi puteti spune si mie un metin privat care iti da lv bani iteme tot... joc doar de distractie cand n-am ce face im iputeti da ex

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Pe hammer! Iti faci doar itm (sunt epice) conteaza doar bonusurile
site:
http://hammerm2.com/

4 răspunsuri:
| Drag0n a răspuns:

Hammermt2 iti da lvl 255 si toate itemeele posibile la negustori.
bonusuri foarte mari 100 int/con/dex 50% critic 100%semi om
50% rezistenta/tare sura/war/ninja/shaman

| ThZura a răspuns:

Hammer! Iti faci doar itm care sunt 1yang, gasesti in shop tot, incepi 254 si te duci la negustoare iti iei leu, te faci 255 si iti iei grad cavalaresc! =) Fundaaa?

| DenniDen a răspuns:

Metin2GX cresti super repede xpubmetin2 super metin bafta