| alexradu0 a întrebat:

in seara asta am sa va prezint un metin de top si f. smecher. Este un metin care este deschis de f. multa vreme si este plin de mistere care asteapta sa iasa la iveala. suntem peste 7000 de jucatori dar vrem sa il facem sa urce mai sus in top. e full de jucatori pe toate ch-urile si este plin de magazine. lv max 105. emoticon heart ESTE VORBA DESPRE WORLD OF METIN2! emoticon heart Deci haideti intrati si convingetiva singuri. Se creste mult mai repede ca pe ro! rata de experienta este de 50 % si sambata si duminica este de vreo 80-100 % la toate emoticon grin Deci va astept in nr cat mai mare. Sunt 97% jucatori prietenosi ceilalti 3 % nu prea sunt... staff de treaba gm,sa, sga de treaba. Va Asteptam In Nr Cat Mai Mare emoticon grin site: https://wom2.org/ DECI VA ASTEPTAM emoticon smile dati cate un UP din 3 in 3 min sa nu se piarda postarea. MULTUMESC emoticon wink

7 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Metin2 ce un joc prost......Are gameplay prost, grafica proasta, story?!? beah.
De obicei metin2 e jucat de copii cu pc de piatra... tot ce trebuie sa faci e sa te bati pana te imbolnavesti, doar te bati. unde e strategia?

| alexradu0 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Ba daca tie nu iti placa asta nu inseamna ca la altii nu le place. vezi-ti de treaba ta si nu mai comenta aiurea daca nu iti place jocu si nici nu sti ceva despre el. PUNCT bay

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru alexradu0):

Esti orb? Am zis eu ca nu le plat la alti metin? am intrebat doar ce iti place la jocul asta cu o grafica proasta...

| alexradu0 explică (pentru FlorinSalamNr1):

1 nu are grafica proasta si 2 imi place la el caci pot cunoaste persoane noi si pot sa imi fac prieteni de ori unde!

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru alexradu0):

Compara grafica jocului gta 5 sau farcry 3 sau crysis 3 cu grafica asta si vei vedea care e proasta. Si persoane noi poti cunoaste pe toate jocurile online

| alexradu0 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Mai dupa cum vad eu din ce scrii tu, esti un copil care nu are prieteni (presupun) si nu are cu cine vorbi. ASA CA TE ROG LASA-MA IN PACE CA VAD CA ESTI PASIONAT DE MASINI SI DE JOCURI CU O ''GRAFICA'' F. BUNA. o zi frumoasa happy bay

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru alexradu0):

"Eu nu am prieteni." spuse cel care isi face prieteni jucand metin2....Sincer nu am prieteni multi in lumea virtuala a jocurilor dar eu am in lumea reala, iar cand imi fac prieteni ii fac in realitate nu in metin... Oricum, te las cu jocul tau ca deja ne abatem de la subiect