| anonim_4396 a întrebat:

Sal,magazinul online aquarium prest participa la bleack friday

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

RUSINE bleack friday
NIMENI NU FACE NICI O REDUCERE DE rahat cu perje bleack friday
imi e greata de bleack friday
scarbosul bleack friday
cea mai mare teapa din punctul meu de vedere este bleack friday
manipulare emotionala adica mai bine spus santaj emotional si multa hipnoza=bleack friday

nu am gasit nicaieri nici un fel de reduceri senzationale
imi e scraba lehamite de mincinosi si porci
rusine rusine rusine
bleack friday

Doream sa gasesc si eu masini de spalat cu 400 lei, Aparate foto cu 16MP cu 100 ron, tastaturi cu 4 ron, placi de baza cu 50 ron, tablete cu 100 ron, mini eepc-uri cu 200 ron noi

imi e greata de bleack friday

| MadalinG99 a răspuns:

Am uitat sa pun?