| Danzzz55 a întrebat:

Sal nu am ce face si sunt mare fan al jocurilor online happy gen metin2 4story...etc Voi ce credeti ca ar trebui sa joc? Si in caz ca imi ziceti Lineage sau Aion si jucati si voi contactati-ma pe id: dannnn044@yahoo.com Ms

Răspuns Câştigător
| Ursus a răspuns:

Depinde de care iti plac...
Incearca WOW, ca cica e joc fain ( nu am jucat niciodata, doar am vazut/auzit )
Daca vrei unu cu arte martiale, iti recomand 9Dragons-ul.
Runes of Magic e iarasi un joc frumusel...
Incearca-le pe cele de la perfect world, unu dintre ele sigur te captiveaza... Daca vrei un joc cu parkour= Freejack...
si mai e un micut si dragut joculet numit elsword. sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| DariusB1998 a răspuns:

Buna Danzzz33
eu iti recomand sa joco sv privat metin2
stiu si un sercer foarte bun numit EmpireMetin2
pagina principala este aceasta : http://metin2.empiremmorpg.com/

| JeleUUU a răspuns:

Te rog dă-mi şi mie un link de unde pot descarca AION! vlady_01@yahoo.com te rog eu frumos ca ma incercat 100 site-uri

| Danzzz55 explică:

Ursus mersi mult ma joc runes of magic si freejackwinking