| MadyBotnari a întrebat:

Sal stie cineva de unde pot descarca google chrome vechea versiune (old version) sau poate imi spuneti de ce nu imi merge noua versiune o descarc si apoi nu pot sa il deschid. thanx

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui 2 lucruri esentiale: care este vechea versiune si care noua. Ultima versiune stabila este G.C. 19 si mie imi merge bine. Recomand sa dezinstalezi cea pe care o ai si apoi sa descarci versiunea 19 de pe site-ul oficial si trebuie sa-ti mearga. Succes si numai bine!