| 2ℓєι a întrebat:

Sal'tare. Ce jocuri imi merg si mie cu placa video ati radeon hd 5400 series, procesor Intel dual core 2.66 GHz, 4 GB ram?
Nu vreau shooter / race ca ma plictisesc imediat, mai ales daca's offline. Deci as vrea ceva multiplayer care sa ma capteze SAU de preferat jocuri open world ( nu GTA IV, mafia II, Saint row The third ).
Funda, mersi.

1 răspuns:
| TheCostumeCat a răspuns:

Skyrim! Kingdom of Amalur! Tera(E MMo, dar e foarte bun)Diablo 3! Torchlight 1 si 2!