| ionutz70 a întrebat:

Sal tocmai ce am instalat gta 4 si imi zice // GTA IV FATAL ERROR:WS10 // ce trebuie sa fac ca sa mearga va rog frumos spuneti-mi si mie dau si funda ( si nu tr schimbata placa video :@pig

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Această eroare indică faptul că o problemă a apărut cu Microsoft Live.Dezinstalare Live, apoi reinstalare Live.
1. Clic pe Start-> Settings-> Control Panel-> Add or Remove Programs
2. Îndepărteaza tot cu numele de "Microsoft Games for Windows" (albastru icon)
3. Lansarea "Rockstar Games Social Club"
4. Nu există "Ultimele ştiri Rockstar Social Club", pe dreapta
5. Descarca "Games for Windows LIVE", făcând clic pe poza cu această inscripţie
6. Instalaţi

Alte motive:
Actualizeaza la cea mai nouă versiune driverele pentru NVIDIA (180.84) / ATI (8.12)
- Update pentru cele mai recente drivere pentru chipset-ul plăcii de bază
- Update pentru Microsoft NET Framework 3.5 Service Pack 1.
- Reporneste computerul

SAU ->>> WS10 = Wrong exe/crack
Install again newest patch->reinstaleaza jocul

Bafta!