| dantul a întrebat:

Am nevoie de word 2003. Eu il l-am pe ala din 2007.Imi puteti dau un link de descarcare (uneori cand il instalam imi aparea o eroare in care scria ca nu este gasit nu stiu ce, ceva de genu). Dati-mi un link sigur.Sau daca e posibilitatea sa-l transfor pe ala din 2007 in ala din 2007. Dau funda! Am nevoie urgent si cat mai repede!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Doar cu xp poti sa il ai big grin

| JoshuaNNN a răspuns:

Ce windows ai? Microsoft Office 2003 nu merge pe Windows 7, deci s-ar putea ca asta sa fie eroarea... daca ai xp iti voi da un mesaj cu linkul de download
Ps: aici nu se incurajeaza pirateria.

| dantul explică:

Si ca sa stiti (am windows xp) si am nevoie urgent de el imi trebuie sa fac lucrari.

| dantul explică:

Imi cere un cod la instalare. Just... daca imi dai si codul iti dau funda