| gabrielul01 a întrebat:

Am un server de minecraft si cand il pornesc imi zice [INFO] Starting Minecraft server on 25.169.66.55:25565
[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind
[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?
ce pot sa fac si daca stiti va rog sa fiti mai expliciti plz!

2 răspunsuri:
| salltpu a răspuns:

Am si eu aceeasi eroare este pentru ca ai m-ai facut un server pe un alt pc cu acelasi ip
atata stiu si eu nu am reusit sa o rezolv

| Trover a răspuns:

Www.RedzMax.com Inca nu ai auzit de comunitatea RedzMax? Alatura-te si tu unei comunitati unde chiar merita sa joci! Poti intra pe unul dintre servere ( RPG.RedzMax.com sau cs.RedzMax.com ) www.RedzMax.com, de asemenea avem si un site RPG foarte avanasat cu un design foarte frumos, pentru mai multe delatii www.redzmax.com/rpg. Merita sa incerci.