| m1haytza a întrebat:

Sal TPU. as vrea sa imi faceti si mie un top cu cele mai jucate jocuri online..ca as vrea sa joc si eu ceva si nu stiu ce sa joc big grin...dau funda pentru cele mai bune jocuri.

3 răspunsuri:
| BlackWolf02 a răspuns:

1. War Thunder, momentan joc si eu si sunt placut surprins de el.

| BlackWolf02 a răspuns:

1. War Thunder. Joaca destul de multa lume, grafica excelenta etc.

| BlackWolf02 a răspuns:

1. War Thunder. Joaca destul de multa lume, grafica excelenta. Este un simulator de razboi cu avioane. Vor aparea curand si tancuri.