| Pettrysor a întrebat:

Sal TPU astazi am primit slot pe un sv de cs mod jb dar cand vreau sa intru imi spune numele a fost rezervat si pun in consola setinfo _pw parola dar imi zice parola invalida plzz help

Răspuns Câştigător
| second_3362 a răspuns:

Salut, ai grija la nume ( adica pe care l-ai spus ownerului.) si unele servere n-are setinfo _pw... poate sa aiba setinfo _mnx parola ( mnx fiind comunitatea )

1 răspuns:
| drakosu a răspuns:

Exact poate sa aiba setinfo _xp setinfo _zm setinfo _pl. depinde cum a pus detinatorul serverului