| EdiT a întrebat:

Sal TPU. Auziti ma joc thewest de vreo saptamana ( aproape) si am o misiune sa culeg boabe de fasole (ok ma duc la locul ala si scrie puncte de munca -10 ) cum sa imi maresc punctele de munca (daca prin abilitati sau indemanari care? ) Ma puteti ajuta? fundita

2 răspunsuri:
| EdiT explică:

Da dar unde la care indemanare sau abilitate ca sunt vreo 20 indemanari si 4 abilitati si nu stiu la care sa pun ca sa termin odata misiunea

| justagirlll a răspuns:

Incearca sa faci alte activitati si sa ajungi la alt nivel.De fiecare data cand cresti un nivel, primesti puncte de indemanare pe care nle pui unde ai nevoie ca sa culegi fasole.