| xImIx a întrebat:

Sal TPU. Azi am vrut sa ma joc san andreas, l`am downloadat
, l`am "mountat" cu daemon tools lite iar cand il deschid spune " original disc could not be found or authentificated". Stiti cumva ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| BradeaFlaviu a răspuns:

Uite linkul cu cracku sal downloandezi.Cand sa gatat de dowloandat intri in fisier ude l-ai downloandat si copiezi cracku si il bagi in fisierul unde l-ai instalat GTA San Andreas.Multa Bafta!

2 răspunsuri:
| Nєó a răspuns:

Cred ca nu l-ai facut bine cu daemon tools incearca-l sa il iei cu cracu