| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Sal TPU, ce metine private misto stiti, dau funda pentru cele mai tari happy.

11 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Metin2rospeed,metin2lunaris,Earth-metin2,metin2fun,metin2gx,metintdl e foarte tare, metin2hammer,metin2united,valmondial,metin2mondial,empire metin2

| kiruxi97 a răspuns:

De unde descarc metin2 zyclonius?
Site>>> plzz.

| BlueEBirdD a răspuns:

CEl mai tare e mt 2 History cresti binisor sunt multi de lv mare dte da de la inceput de lv 50 armura de 48 cal armat fms... uite site-ul http://mt2history.power-heberg.com/site si daca nu iti place iti recomand jocul MicroVolts

| BmXIsMyJoß a răspuns:

Darkness Mt 2 big grin

| Nope23 a răspuns:

Metin2 mondial, metin2 united, gx, guabina, frz...

| Bytzu09 a răspuns (pentru Nope23):

Scuze dar modial s-a inchis

| RebekahMikaelson a răspuns:

Zyclonius MT2(asta il joc eu e super tare), Hammer(asta e pvp), Fireblood(destul de misto l.am jucat)

| Bytzu09 a răspuns:

Pai smehcere sunt multe. uite aici o lista cu metine misto :
Lunaris Metin2 (destul de misto)
BlackBurn Metin2 (super grafica si armuri iteme etc modificate)
Osiris Metin2 ( super )
Metin2 GX ( si asta e super misto )
Metin2 United (super tare si daca esti bun primesti repede GM )
sper ca te-am ajutat! Funda?

| xTimeeax8 a răspuns:

Buna stiu eu metin2 steel metin2 hammer, metin2 yoneis, metin2 gx metin2black! Sper ca am fost de ajutor! Funda?

| xTimeeax8 a răspuns:

Mai bun este hammer e cel mai privat metin2 din univers! Funda.