| danyek a întrebat:

Sal TPU!
Ce sistem de operare imi recomandati la pc-ul meu in special pentru jocuri
cpu - intel celeron dual core 2.6ghz
ram - 4gb
video - 1gb nvidia gainward
hdd - 500gb
pe ce mi-ar merge jocurile mult mai stralucite xp sp3 sau win7 (specific ca acum am win7 64biti)
Funda!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ar trebuii sa iti mearga perfect pe win 7 de 64 biti!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Pastreaza windows 7 64 biti dau reinstaleaza-l daca ai probleme cu el, foarte multe jocuri nu se mai fac pentru windows xp pentru ca e un sistem de operare tampit si nu se merita sa il folosesti decat daca ai calculator naspa.Pe windows 7 cu procesor 64 biti merg jocurile FOARTE bine

| Gnicu a răspuns:

Jocurile cel mai bine merg pe Windows XP, si intodeauna o sa se faca jocuri care o sa mearga pe el...

| danyek explică:

Mai astept raspunsuri.