| smarandio a întrebat:

Sal TPU, cine-mi zicejouri smechere dar pentru pc-uri mai prafute si nu sa ocupe mult loc sau machar jocuri gen gta san andreas. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| MattXD a răspuns:

Pai... CS 1.6, Metin straight face, Harry Potter, GTA Vice city, Amnesia:The Dark Descendent Fifa... daca ai RAM 1G sau 1G+ astea o sa iti mearga perfect. Sper ca te-am ajutat cu cvwinking

9 răspunsuri:
| SinCos23 a răspuns:

Pai pot sa incerci GTA 4 sau 3, sau batman arkham asylum sunt toate cu grafica buna si le recomand. Daca iti plac jocurile sportive incearca FIFA 11 FIFA 08, oricum sunt jocuri si jocuri incearca sa intri prin TOPURI de Games. FUNDA?

| smarandio explică (pentru SinCos23):

Scuze dar am zis pentru pc-uri prafute

| V1sL0w a răspuns:

Bully scholarship edition

| smarandio explică:

Sunt multe raspunsuri bune o sa mai ma uit la jocuri si o sa dau fundita lacel mai bun

| Loaded a răspuns:

Minecraf, spider-man, batman arkan city, prototype, metin2, microvolts. Funditahappy?

| MattXD a răspuns (pentru Loaded):

Prototype si Batman necesita 2G Ram... nu cred ca vor mergewinking

| rzv002 a răspuns:

Poti juca mini Gta San andreas aici : http://www.ejocurile.com/game/849/gta-san-andreas.html

| Fodor_Codrin_1997 a răspuns:

The sims, fifa 2005

| alexandrumm17 a răspuns:

World of tanks (foarte tare... joc de o luna ); counter strike; ligue of legends