| Cristi1997 a întrebat:

Credeti ca-mi merge nfs the run cu placa video ati radeon hd 4350 1gb, 1gb ram si procesor intel dual core 2, 4 ghz? Vreau sa precizez ca mi-a mers spre surprinderea mea fifa 12 la 1270x270 high, pes 2012 la fel iar call of duty modern warfare 3 la 1440x960 cu shadown yes si la medium celellalte

2 răspunsuri:
| Twerty a răspuns:

Intra aici alege jocul instaleaza plugginulhttp://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx (iti apare sus sub link o bara dai click stanga si instal) si dupa verifici daca tie destul de bun pc.

| FzKr a răspuns:

Salut, si eu am dual core 2.6 ghz 2gb ram si ati hd4350 si de abia imi scoate 15 fps-uri nfs the run...eu nu cred ca o sa iti mearga nici tiestraight face