| alin_9439 a întrebat:

De vreo 6 luni serverul meu de metin2 imi faci miiiiiilioane de draci. Prima oara l-am facut pe hamachi deoarece am ip dinamic dar nu a dat nici un rezultat numai eu ma puteam conecta la server dupa m-am hotarat da il fac doar prin mc.txt fara hamachi dar la fel doar eu restul nu. Am dezactivat firewall depe net si computer jos si cu anvitivrusul dar nimic nu vrea sa mearga. Are cineva macar ce-a mai mica idee cum as putea sa il fac sa mearga?

1 răspuns:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Te ajut eu sa il faci si sa mearga..lasami msj privat cu id tau