| Constantin_Leonard_1992 a întrebat:

Sal TPU. Funda celui care ma rezolva si merge, De ce nu pot sa ma loghez pe 4Story cand intru pe site merge dar in joc nu merge sa ma loghez ce as putea sa ii fac?

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Deci, la 4Story e cv mai ciudat, deci dupa ce ai introdus email-lul pentru a te inregistra, scrie undeva pe acolo ca trebuie sa confirmi cu email-lul pe care l-ai inserat, te duci confirmi iti da initial o parola de la ei dar tu o poti schima cum vr