| Denis1 a întrebat:

Sal tpu...imi ziceti si mie niste jocuri faine dar va rog dati si site-urile de unde se descarca... funda + vot

4 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

C9 http://event.webzen.com/C9/Teaser
Dragon Nest http://dn.cherrycredits.com/
S4League s4.en.alaplaya.net/
Vindictus vindictus.nexoneu.com/

| XperimentX a răspuns:

Crossfire Europe(intri pe google si scrii cf eu e cu cont cu impuscaturi super e online), Counter Strike Lant Final(scrii pe google download cs 1.6 lant final), Metin2Hammer (cre' ca ai auzit de el intri pe google si scrii Metin2 Hammer), Fifa11(intri pe google si scrii fifa11 tpb), Fifa12(intri pe google si scrii fifa12 tpb) si km atat. Funda va roghappyhappyhappy

| anonimul325360 a răspuns:

Buna pai daca vrei jocuri frumoase du-te la altex si ia-ti : gta 4 batman arkam city batman arkam azilum sunt foarte tari si metin 2x depe siteul metin2x.ro bafta\

| CS45 a răspuns:

Jocuri pentru pc : Pirates of Caraibes
Gta San Andreas
WWE ultimate impact 2012