| floppy98 a întrebat:

Sal TPU ma joc in bluestack castel clash si am 2 eroi executioner unu e de nivel 20 si celalalt de nivel 1 si pe cel de nivel 1 nu ma lasa sa il pun in Hero Base ce trebuie sa fac?happy si cum pot creste eroi mai sus de nivel 20? funda!

Răspuns Câştigător
| tudorodo a răspuns:

Pai ca sa cresti eroi mai mult de lv 20 trebuie sa ii upgradezi.Ca sa faci asta intri in Heroes Altar si dai pe erou.Pe imaginea lui iti apare upgrade. Daca faci asta il poti face nivelul 40, 60, 80 si asa mai departe pana la 180. Te sfatuiesc si sa nu mai joci in BlueStacks deoarece Castle Clash a aparut si pe Facebook. Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

1 răspuns:
| Andrei_Rad_1996 a răspuns:

Pai pentru al folosi trebuie sa mai ai inca o baza de eroi si inca 1 erou de lvl1 intri la altar sectezi executionerul de lvl 1 si ii dai celalalt erou de lvl 1 sal consume atunci iai atribuit un punc sil poti folosi