| vlad5000eco a întrebat:

Mai de mult am descarcat doua jocuri:Battlefield Heroes, Battlefield play4free si le-am sters.Acum vreau sa le descarc din nou dar imi da:An error occurred:Failed to write registry value:Installation Dir.Pls Help!

Răspuns Câştigător
| Căpşunăă a răspuns:

Si mie mi-a dat acelasi lucru deci fi atent trebuie sa inchizi toate astea ce le ai deschise in browser facebook etc intri pe desktop dai click dreapta pe google chrome sau mozilla sau ce ai tu si run as administrator si apoi intri pe battlefield si il downloadezitongue funda?

1 răspuns:
| florinipad a răspuns:

Mai joci bfh? caci joc si eu big grin