| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, pe metin2 alaska care este faza cu gradurile?
adica am auzit ca e bine sa le faci in anumite mape, e adevarat?
si la cati mobi ti-l da

Răspuns Câştigător
| gGrigore a răspuns:

Sal,joc eu metin2 alask.
faza cu gradurile e altceva.
sunt 4 grade:reborn, reborn1, reborn2, pvp.
daca ai reborn nu ai nici 1 bns in +, daca ai reborn1 iti da cu 10hh in +,+alte bns si tot asa, pvp e ultimul.
max lvl e 110, daca ai reborn si ai 110, poti sa te faci reborn1, dar ai lvl 1, apoi cresti iar 110 si faci reborn 2, apoi iar cresti te faci lvl 1 pvp, cresti 110 si gata.
chiar daca de dai pe liber gradul revine, adica ai crud, dai logout, apoi te conectez si iarasi ai gradul pe care-l ai.
la ce mobi da grad? .........nu,la nici unu, asa cred, este mapa beta acolo cresti foarte bine si multi fac 110 acolo, dar fara saman putine sanse sa rezisti,,,, mai este si mapa alaska, poti intra de la lvl 100, acolo tot bine cresti, dar nu am vazut aproape pe nimeni, adica putini sunt care cresti acolo.
singurile misii sunt alea de la biolog.
Funda, sper ca te-am ajutat.