| r0b3rt97 a întrebat:

Stie cineva jocuri pentru cerintele urmatoare : 2, 5 GB placa video NVIDIA GeForce 7300 LE? Nu vreau nfs-uri!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft!

| Vidacu69 a răspuns (pentru Jipa95):

Tu meriti FUNDA! + ca mi-ai raspuns corect la intrebarea aceea cu piesele de pc laughing Sunt Impuls3. Numai binewinking

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2), Driving Speed 2, Superstrar Racing.
2. Sandbox: Minecraft(o versiune mai veche), Roller Coaster Tycoon 3.
3. Shooter: Battlefield 1942, Battlefield Play4FREE, Call of Duty, CS 1.6, CS Source, Team Fortress 2.
4. Open world: GTA (Vice City si San Andreas).
5. Sport: FIFA (toate pana la 2010).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (Google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca:
- Ballistic;
- Freefall Tournament;
- Contract Wars;
- Uber Strike;
- Red Crucible 2;
- Rush Team;
- CS Portable (exista si pentru android);
- The West;
- Goodgame Empire;
- Grepolis.
Si mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip, Nitrome. Funda?