| kratus07 a întrebat:

TPU știți cumva daca pe minecraft poket edition poti juca in multyplayer de la distanta pe survival si daca se poate sami spuneti si mie.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Anonimmus234 a răspuns:

Nu se poate juca la distanta mai mare de 11 metri, si pentru a juca pe multiplayer este nevoie sa fiti conectati la aceeasi retea de Wi-Fi sau la accelasi hospot.Incepand cu versiunea 1.6.4 poti juca pe multiplayer ca distante de pana la 1 milion de kilometri.