| NDNDNDS a întrebat:

Sal TPU. Tocmai m-am apucat sa joc naruto-arena si am vazut ca sunt pe internet niste hack, coduri sau asa ceva de trisat. am incercat sa descarc cateva hack-uri da nu pot ca imi apare sa completez cu niste intrebari va rod dati-mi un lind de unde sa descarc hacju-ri de naruto arena si sa imi si mearga ca am descarcat cateva de pe filecrop si nu imi merg. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| cmpunk69 a răspuns:

Sfatu meu nu mai lua hack-uri deoarece iti faci praf pc-u si nu mai e interesant jocu cu hackuri asa ca mai bine jaoca normal cum e si o sa vezi ca e mai distractiv