| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
vreau sa joc metinb2apocalypse dar nu merge.
cand dau pe pach da o eroare si n se incarca(am inteles ca asa da tuturor) si trebuie pornit din metin2client.exe.
cand dau pe asta nu imi apare fereastra de metin, iar cand dau pe full screen imi apare ca ar porni da se inchide.
ajutati-ma plz ca e super misto chiar e pvm hard si vreau sa joc. daca stiti un alt server la fel de greu lasati link.

mersi anticipat

9 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Trebuie sa descarci NET. Framework 3.5

| NewTerminator explică (pentru christishor):

Tot n merge
ce as putea sa fac?

| christishor a răspuns (pentru NewTerminator):

Cand deschizi metin2 apocalypse il deschizi prin (metin2client) sau (metin2apocalypse)?
metin2 apocalypse nu-i bun metin2 client e lancher-ul corect tie la ala iti da eroare?

| NewTerminator explică (pentru christishor):

La metin2apoccalypse imi da o eroare ca n sa ptut conecta la n stiu ce pagina(nu merge pachu si se inchide) la metin2client nnu apare nici o fereastra cand e in modul windows mode, iar cand e in modul full screen pare ca se incarca da se opreste.

| christishor a răspuns (pentru NewTerminator):

De cand ai descarcat clientul

| NewTerminator explică (pentru christishor):

Si acum dacal descarc tot n merge(il iau cu torrrrrentu).
da faza e ca daca n dezactivez antivirusu(bit defender free edition) imi gaseste n stiu ce virus, parca chiar metin2client il gaseste cu probleme.

| NewTerminator explică (pentru christishor):

Am reusit sa-l fac, m-am jucat, l-am copiat in alta partitie, si n mai merge.
deci n e ceva de programe, are el ceva da ma dispera k n merge

| christishor a răspuns (pentru NewTerminator):

fa alt lancher la client creezi un fisier text in folder-ul cu metinul in fisieru txt scrii (metin2client.bin) fara paranteze dai save as il salvezi tot in folderul unde e metinul ca si nume dai orice nume vrei tu si la sfarsit pui (.bat) exemplu [ startermetin2.bat ] fara paranteze si o sa se faca starter-ul dupa o sa poti intra cu ala

| NewTerminator explică (pentru christishor):

Pai n exista nimic cu extensia.bin asta e problema. metinclient are extensia.exe