| codrutfjgh a întrebat:

Vreau sa va intreb cum anume as putea sa imi fac un caracter de metin calumea. Sa incep de la 0, si nu, nu vreau sa ii imbogatesc pe cei de la "metin2.ro". Am un warrior corp cu armat de 35 daca ajuta la ceva. Am incercat sa bat pietre... nimica... NIci o piatra+4, absolut nimic. Va rog spuneti-mi cum pot sa imi fac un cont bun. Cel mai mult imi place razboinicul pe corp. Astept raspunsurile voastre. FUNDA!

1 răspuns:
| Chrysty97 a răspuns:

Tu ca si war corp ai nev de str 90, vit 90 ceva dex si ultimul e int.La skiluri iti trebuie aura m1, apoi ar veni vartejul m1, iuresu, izbitura si incizia tripla.
Iti mai trebuie un fms bun, pietrele le pui la alegere depinde ce vrei pvm sau pvp.
La armura ai nev de leu +7, 8,9 sau mortala +6, 7 poate chiar mai bine
daca ai abanosi si bratara de argint de lv 15 ai talent, daca nu ai, Fa rost!