| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

Sal TPU vreau si eu un server de metin2 pvm pvp cu rate 1000% cu skilluri G/P si la shop sa fie batalie partyzan, otel pose king.
Cel mai bun metin are funda

7 răspunsuri:
| ady_3580 a răspuns:

Pai sv asta e pvp : Hammer Mt2. funda?

| ady_3580 a răspuns:

Pai nu stiu eu nu mai stiu altele Dar hammer mt2 e fain te da lv 254 mergi la o femeie te faci 255 skiluri P. Si itemele! e fain jocu m-am jucat si eu pe el. big grin

| Alexa412 a răspuns:

Pose king nu e la magazin da e otel +9 si din otel iese king etc... e party si batalie la fierar e 100% faci bani foarte repede lvl foarte repede si la shop e cu 300kk Skill_P si le faci e super metinu! se numeste Mt2Mage! incearcal o sa iti placa!

| NeBuNaTiCuL12 explică:

Il stiu deja si este server pvp. altu mai stii?

| alealexxx a răspuns:

Cel mai bun pvp este metin2 Light
te da level 90 toate armele 1 yang tot 1 yang, skiluri P TOT numai acolo
Funda?

| alealexxx a răspuns:

Pvp mai e si hammet mt2, sau un pvm-pvp chiar tare este celestial mt2

| VaLyTzZA a răspuns:

Hammer mt2