| TiTCapac a întrebat:

Sal.Vreau si eu jocuri gen The Forest sau (nu minecraft) dar sa fie gen the forest.si sa mearga pe 124 mb video card, 3 RAM, Intel 4. Funda!!!

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

La fel si eu, nu de grafica am zis, am zis in general ca nu exista.T_T.Acuma a aparut unturned, e free pe steam

5 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu exista joc ca the forest pe 124 vram

| TiTCapac explică (pentru TechGuyTpu):

laughing maa am zis sa fie gen the forest dar sa aiba cerintele alea n-am zis ca imi merge the forest laughing am zis sa fie gen the forest dar sa indeplineasca acele cerinte.winking

| TechGuyTpu a răspuns (pentru TiTCapac):

Nici eu, ti-am zis joc asemanator cu ala si sa indeplineasca 124vram

| TiTCapac explică (pentru TechGuyTpu):

Mi-ai zis "ca nu exista joc ca the forest pe 124vram si cand m-am referet gen the forest n-am zis la grafica ma refer sa fie ceva survival.

| TiTCapac explică (pentru TechGuyTpu):

Ok, mersi. si daca are grafica mai mare decat am eu pe pc joc jocul pe laptop ca am 1vram si Intel core duo2.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru TiTCapac):

La fel si eu, nu de grafica am zis, am zis in general ca nu exista.T_T.Acuma a aparut unturned, e free pe steam