| 22cool22 a întrebat:

Sal.vreau si eu sa stiu cum de unii la lvl 25 in metin2(oficial)au foarte multi bani(20-30kk)?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Pai sunt multe metode si eu aveam peste 35kk la level 23-24 depinde de server de exemplu corvus am avut ogramada.
Hai sa iti explic pai esti farmer o vreme din metine pica pietre, cc si iteme tot vinzi dar intai iti notezi preturile pe o foaie preturile altora eu asa faceam si le vindeam cu 5k mai ieftin.
2.Mergi in desert la iesire din v1 acolo la cavern sa nu fie peste nivel 15 ca te omoara vinzi licori cu 8-15k mai scump.(g si m)

1 răspuns:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi îți poți face un cont special pe care vinzi iteme/ obiecte, sau orice altceva, pe care îl lași toată ziua și așa poți face mulți bani, iar apoi îi transferi pe contul normal.
Sau poți să te duci în V3 sau în Valea Seungryoung (dacă așa se scrie laughing ) și faci bani, dar și crești.
Sau din misiuni.
Sau prin hack. :d

Pa, pa. wave