| Bratu_Madalin_1990 a întrebat:

Sall All: Am o intrebare: As vrea sa ma apuc de un metin.am jucat multe(epical,hammer, ro, tim etc.) as vrea unul cel mai bun..cu eventuri..arme,armuri,itm bune.nu stiu ceva mai bun decat cele de sus.

3 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nai specificat pvp sau pvm pvp tio recomand vibe si pvm singuru care e cam ce auti (guabina) mie unu mi-a placut dar cel mai bun metin a fost vechiu united cand nu erau donati eu unu sunt fericit ca am jucat pe sv acela si imi pare rau si acum ca la inchis bft

| ZeHelp a răspuns:

Candylongju este unic! Il recomand din toata inima! Nu vei regreta.

| doarClauDiu a răspuns:

Metin2 steel