| Petre_Laurentiu_1990 a întrebat:

Sall all as vrea si eu sa imi promovez canalul de youtube aici pentru ca stiu ca este destul de populat este un canal de gaming/pamflet

LINK:http://www.youtube.com/user/GamesPew

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba da tu la 200 de viz ai 150 de like? Pai altii la 1000 de viz au 50 de like! Mai ai si video-uri furate! Chiar crezi ca se uita cineva la tine?

| nda a răspuns:

Am vazut ca ai furat video-uri cu gta v de la GTASeriesVideos si ca ai 707 abonati cu 329 de vizualizari si 0 comentarii. mie imi miroase a canal facut cu sub4sub sau alte chestii d'astea.
nu e un canal deloc populat. oricum... succes pe mai departe.