| casius09 a întrebat:

SALL ALL!
care poate sa-mi faca si mie cineva un cont la metin 2Black Magic
pentru ca de fiecare data cand imi fac zice asa INREGISTRAREA A ESUAT! CONTUL EXISTA DEJA nu inteleg mi-am facut vreo 30 de id-uri de messs dar tot nu merge plssss help ajutati-ma
ID MEU:take_raul

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Poate asta iti este destinul. Dumnezeu vrea sa aiba grija de tine si sa-ti mai dea o sansa si nu te lasa sa joci porcaria aia de metin2 happy Acum ca ai sansa la un nou inceput, Bucurate de viata!