| boozeredyy17 a întrebat:

Sall all cum pot sa vad si eu ce conturi adica id si pass au intrat pe programul yahoo messenger? raspunsul cel mai bun este:®

1 răspuns:
| Vasi_2046 a răspuns:

Daca e vorba de calculatorul tau, se poate afla doar ce id au fost folosite pentru logare. Iti lipsesc cateva detalii la intrebare(ce windows ai). Parola nu ti-ar spune oricine pentru ca intra la categoria "hack/crack." ceea ce intra in contradictie cu regulamentul siteului, banuieschappy