| apocalypse000 a întrebat:

Sall all exista mortal kombat deadly aliance pentru pc? sau armageddon pentru pc daca aveti careva ziceti-mi si mie sau un link ceva plzzzz sad

Răspuns Câştigător
| Razvy_5435 a răspuns:

Pai armagedon e destul de vechi deci ar trebui sa fie si pentru pc dar mai simplu iti iei tu un emulator pentru ps2 si asa joci orice joc de ps2 pe pc.Si crede-ma ca merita.De link nu stiu daca vrei emulator care e mai simplu si mai amizant(ca te joci mai multe jocuri de ps2) cauta si tu p google.Mai mult de atat nu pot sa te ajut.Succes!