| arthur121 a întrebat:

Sall all, o sa formulez asta ca pe o intrebare : cine joaca minecraft si nu si-a cumparat jocul9adica nu e premium)?
daca vreti puteti sa va alaturati serverului meu, ip este :86.122.34.126 si nu va trebuie premium. va astept

2 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

La multi ani!
Imi poti spune si mie cum ma loghez pe serveru tau?

| arthur121 explică:

Da, te poti loga foarte simplu : intri in minecraft, dai click pe multiplyers, dai click pe ad server si scrii ip de mai sus, serverul o sa-l pornesc in fiecare zi, mai ales daca intra jucatori