| DenniDen a întrebat:

Sall all:X:*
cand intru in sims imi apare eroarea de mai jos si nu pot intra plzz ajutati-madau funda!

failed to find any DirectX 9.0c compatible graphics adapter and have installed the latest drivers provded by the manufectuer. The application will now terminate.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza cel mai nou driver pentru placa ta video! Ca sa vezi ce placa video ai, intra in START -> RUN->Dxdiag mai poti scrie si ''msconfig'' sau ''cmd'' iar in cmd scrii-> systeminfo. In toate aflii detalii despre componentele tale din pc. Bafta!