| Myrunaa a întrebat:

Sall! am instalat acum Metin2Gx. a mers sa imi fac cont si l-am instalat, dar, cad sa deschid aplicatia imi apare asta: The applicatio failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. stie ceva dc imi apare asa si cum sa fac sa pot sa ma joc?happy
fundita

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Miruna uite aici id-il meu: Gold_boy97.Stiu eu cum sa scapi de eroarea aia...

| Goldenboy97 a răspuns:

Nu prea am stat pe mess dar iti spun solutia: downloadeaza si instaleaza Net.Framework 2.0 te :* pa pa