| Dănutzs a întrebat:

Sall! Am instalat Metin2 ro si cand sa isi faca update la autopacher, pe la 12 % imi da o eroare: Dezarhivarea nu a reusit. Derscarcarea fisierului a esuat. Precizez ca sunt conectat la internet. Funda + vot pentru cel mai rapid si de ajutor raspuns. thx

2 răspunsuri:
| Hardy2000 a răspuns:

Pai stergel si instaleazal din nou, poate nu sa instalat bine bafta FUNDA?

| Vassi98 a răspuns:

Probabil are lagatura cu local disk-ul in care l-ai instalat ( C sau D ) incearca sa-l instalezi altundeva,, daca nu dai check la disk