| Elenasays a întrebat:

Sall! Am o întrebare-întrebătoare...
Am avut în trecut jocul Kaneva,downloadat bineînţeles de pe site-ul oficial... ajunsesem pe la nivelul 68, când calculatorul meu a avut nişte probleme cu viruşii şi a trebuit să resetez Windows-ul, Kaneva ştergându-se.
Am încercat acum câteva zile să-l reinstalez tot de pe site-ul oficial şi mă rog...instalam setupul,şi când să se instaleze şi jocul, îmi arată o eroare şi zice ceva cu Patch Active Control şi nu ştiu de ce.
Mulţumesc anticipat!
Răspunsul corect primeşte fundă big grin

1 răspuns:
| zDenYz a răspuns:

Buna poate e de la joc