| pomirlianu a întrebat:

Sall! Am o intrebare! Mi-am luat Gta 5 si cand il deschid imi spune:err_gfx_d3d swapchain_alloc_2 si dupa aia dau ok si imi spune gta5.exe has stopped working! Ce sa fac? Ajutati-ma! Dau funda!

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Specifică ce piese ai la pc, dacă piesele nu "respectă" cerinţele jocului degeaba ai instalat, deci dacă vrei să joci un joc şi jocul are nevoie de 500MB placa, 4 GB Ram, 2.6 GHz procesorul iar tu ai 300MB Placa 8GB RaM şi 2.5 GHz procesorul nu vei putea juca acest joc chiar dacă unele piese sunt mai mari decât altele deci dacă respectă cerinţelei jocului poate nu l-ai instalat corect... opreşte antivirusul când il descarci.