| beniTpirvu a întrebat:

Sall.Am o problema cu metin 2 ro,., cand intru pe el imi da o eroare

"STOP:C000021a {Fatal System error}
The windows subsystem system process terminated unexpectedly with a statos of 0x
The sistem has been shut down. "

Va rog ajutati-ma dau funda

5 răspunsuri:
| tfotbalistu a răspuns:

Misa intamplat si mie.Schimbai rezolutia.Du-te la CONFIG unde ai metinu schimba rezolutia dai restart la pc.Si apoi o sa mearga. Funda plzzz?

| tfotbalistu a răspuns:

Misa intamplat si mie.Schimbai rezolutia.Du-te la CONFIG unde ai metinu schimba rezolutia dai restart la pc.Si apoi o sa mearga. Funda plzzz?

| davidaniel a răspuns:

E foarte bine asta inseamna ca nu te mai poti juca lasate de el pierdere de timp

| beniTpirvu explică:

Raspunsuri nefolositoare

| reclama666 a răspuns:

Tio dat careva ban