| vladdas a întrebat:

Sall am o problema toti zic ca mt hammer e cel mai tare dar cand incerc sa ma loghez imi da error si m-am logat si la 3 noapte si tot la fel face daca stie cineva un pvp mai tare ca mt hammer sa poate sa imi spuna dc nu merge sa intru si pot sa il fac

Răspuns Câştigător
| narcis1 a răspuns:

Gm mode metin2 te da 127 si daca vrei cresti pana la 250 in juma de ora faci 200 xD auzi da vezi ca hammer are virusi sterge-l din unitate in control panel add or remove programs si dupa cautal mt2hammer si sterge-l dai remove si gata. Funda?

1 răspuns:
| vladdas explică:

Si un server mai tare pls