| antonio34555 a întrebat:

Sall am si eu gta san andreas si joc pe samp si de o vreme imi da crash si nu stiu ce sa fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Skillx a răspuns:

Mi se intampla si mie foarte des... dar vad ca acum nu se mai intampla, depinde pe ce server joci:p

8 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Eu mi-am instalat din nou jocul...si merge bine... nuam probleme de asa gen

| MytzaMytz a răspuns:

Reinstaleaza GTA.

| TheSkull a răspuns:

Nu trebuie sa aveti ta modat.
Sau daca ffara moduri face tot asa mai bagati o data crack

| Parale a răspuns:

Man si eu joc samp da n-am avut niciodata crash. Pe ce sv joci?

| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Reinstaleazal! happy

| antonio34555 explică:

XmadaX ia id meu de mess si vb seby_sebi44

| antonio34555 explică:

89.32.127.45:7777 pe asta joc si imi da crash

| DaNNy3D a răspuns:

Si mie la fel imi da crash si nu am idee ce pot face... Eu ma gandeal sa reinstalez windows-ul...