| andyas01 a întrebat:

Sall, am si eu o problema, joc metin2.ro si am ajuns cu calul la lvl10 si m-am dus la grajdar sa imi maresc lvl-u si mi-a zis ca, calul a crescut destul si ca trebuie sa obtin "cartea cailor armat" de unde iau asta? am mai intrebat multi si mi-au zis ca de la grajdar, dar nu e asa ca ma duc la grajdar si nu imi zice nimic de carte decat k trebuie sa fac rost de ea.care ma juta funda.

1 răspuns:
| AleKsxGamerX a răspuns:

Acest lucru inseamna ca :
1.Ai lvl maxim cal
2. Poti sa-l faci armat (sa ataci de pe el)
Acest cal armat poate fi facut doar daca dai cartea necesara grajdarului.CARTEA O IEI DE LA ITEMSHOP SAU O CUMPERI DE LA PLAYERI.Eu am gasit-o odata la un shop in map1galbeni.
Pentru orice intrebare legata de Metin2---->Oricare Metin2---->O sa-ti raspund. Dami add---->perfect_tibi@yahoo.com.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Spor la joc!