| blackboss a întrebat:

Sall! As dori si eu o echipa la naruto-arena! Cei care joaca stiu despre ce este vorba! Sunt jounin lvl 27 am fost lvl 29 dar am sczut am toate caracterele de la jounin si nu am o echipa buna!
Ma puteti ajuta? Funda pentru cea mai buna echipa!(daca vreti trimitetimi un mesaj pe naruto arena:http://www.naruto-arena.com/profile/silviu_uzumaki/)

2 răspunsuri:
| legendacoco a răspuns:

Incearca four tails kiba si zaku eu sunt akatusuki si fac de la sanin echipa asta
am +37 streak

| mihnea387 a răspuns:

Sall! Am eu o echipa buna cu care eu am castigat multe lupte si acum sunt kage. Incearca echipa: kisame, deidara(S) si hidan