| YoNutzZzEU a întrebat:

SALL! As vrea daca se poate un hack(aimbot) pentru samp versiunea 0.3x! Un aimbot, la care sa se duca tinta dupa victima am avut si eu un aimbot de genul asta da era pentru versiunea 0.3e! ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE!
CEL MAI BUN AIMBOT ARE FUNDA!
add:yonutz.andrey99@yahoo.com

2 răspunsuri:
| YoNutzZzEU explică:

Ms sper sa mearga! Pe ce server joci?

| dimon0101 a răspuns:

Http://dfiles.ru/files/crcdwgx1g

Nu te prinde pentru-ca glontul se duce in player iar tinta arata in alta parte chiar daca vezi ca tinta nu e in el gloantele pleaca in el.

Trebue sa dezactivez anti-virusul pentru-ca are redirecte de virus.Dar nu e virus il am singur si-l folosesc