| anonim_4396 a întrebat:

Sall cand aprind laptopul trebuie sa stau minute bune sa pot intra pe net, ba chiar mi se blocheaza daca incerc sa intru in my computer sau in orice. ce poate avea? mentionez ca am schimbat windowsul acum 1luna si ceva.

Răspuns Câştigător
| Wolfenstein a răspuns:

Uita-te sanu fie prafuit inauntru, dul la 1 depozit de calculatoare ca sa ti`l curete daca nu va merge dai o scanare cu Kiss11 sau cu Nod32 (Recomand Kiss) sau dai o defragmentare sau 1 sistem clenup. Noroc

1 răspuns:
| ScOrPiY a răspuns:

Uitata sa nu aiba cativa virusi.