| UpS1 a întrebat:

Sall! Care este cel mai bun metin 2 privat in limba romana dar nu metinuri ca acestea cum ar fi metin 2 mania. Un metin bun care sa te cresti repede si unde sunt si itm bunee la negustori.Dau

Răspuns Câştigător
| Robotzzzi a răspuns:

Metin 2 Mangano asta este foarte frumos rate 500 % faci foarte repede nivel ...Si rata la iteme de facut este 90-100 %. Itemele le iei de lanegutostor.Pana la nivel 54 tot +9
Dupa armele de 65 le cumperi +0 dar ai langa depozit un negustor care vine upgrade cu + si fara + ...Si faci foarte repede itemele +9 bonusurile tot. este foarte misto. Funda?

| UpS1 explică (pentru Robotzzzi):

E bun metinu dar astept si alte raspunsuri

2 răspunsuri:
| Marius2002 a răspuns:

Salut! Incearca metin2 European.
Asa e: http://youtu.be/HdghfPGzXhw

Funda?